Arakči: SAD će gorko zažaliti
Iranski ministar spoljnih poslova Abas Arakči izjavio je da su Sjedinjene Američke Države napale iransku fregatu Dena.
On je rekao da je fregata Dena imala oko 130 mornara i da je bila gost indijske mornarice, u međunarodnim vodama bez prethodnog upozorenja, preneo je Rojters.
Arakči je upozorio da će SAD "gorko zažaliti zbog presedana koji su postavile".
Napad američke podmornice pogodio je iranski brod kod južne obale Šri Lanke, hiljadama kilometara od Zaliva.
Подели ову вест
Komentari1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Бубица
Ужаси Трампизма.
Odgovori
|
Preporučujem
8
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


