Са додатних 50.000 квадрата пословног простора држава би решила проблем смештаја чиновничког апарата. Ако се узме у обзир да са сваком новом владом настају и нова министарства, а број запослених у државној управи се у последњих осам година повећао се са 8.000 на више од 28.000, не рачунајући кадар МУП-а, БИА и Војске, јасно је да је претесан простор којим држава тренутно располаже. Због мањка...