Sa dodatnih 50.000 kvadrata poslovnog prostora država bi rešila problem smeštaja činovničkog aparata. Ako se uzme u obzir da sa svakom novom vladom nastaju i nova ministarstva, a broj zaposlenih u državnoj upravi se u poslednjih osam godina povećao se sa 8.000 na više od 28.000, ne računajući kadar MUP-a, BIA i Vojske, jasno je da je pretesan prostor kojim država trenutno raspolaže. Zbog manjka...