Neka bude svetlost
Povodom Dana Železničara Srbije u Svečanom salonu Glavne železničke stanice priređena je izložba slika i fotografija pod nazivom „Neka bude svetlost” čiji autori su članovi Udruženja umetnika Železnica Srbije. Žiri je za najbolji rad proglasio fotografiju
„U magli” autora Božidara Vitasa. Drugo mesto propalo je Kirilu Dimitrovu za crtež „Dvorište”, a treće Tomki Vulićević za fotografiju „Pred suton”. Pohvaljen je rad pod nazivom „Katun” Jelene Velimirović.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


