Dečak pao sa četvrtog sprata
Dvogodišnji Petar J. iz Novog Sada pao je juče oko 12 sati sa balkona sa četvrtog sprata stambene zgrade u Ulici braće Dronjak broj 14 u Novom Naselju u Novom Sadu. Povređeno dete je kolima Hitne pomoći odmah prebačeno na dečju hirurgiju novosadskog Kliničkog centra gde se lekari bore za njegov život. Mališan je zadobio povrede glave, prelom vratnih pršljenova, naprsnuće slezine i jetre i povredu pluća. Mališan je, prema izjavama očevidaca, sa terase porodičnog stana pao jednim delom na travu, a drugim na betonski pločnik. Stanari zgrade u kojoj živi porodica koju je zadesila ova tragedija, ispričali su nam da je mališana čuvao deda dok mu je otac bio na poslu, a majka u porodilištu gde je pre tri dana rodila devojčicu. Dedi je, nakon što se unuk neočekivano provukao kroz rešetke terase i pao pred zgradu, pozlilo te je i on prebačen u bolnicu na kardiološko odeljenje.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


