Дечак пао са четвртог спрата
Двогодишњи Петар Ј. из Новог Сада пао је јуче око 12 сати са балкона са четвртог спрата стамбене зграде у Улици браће Дроњак број 14 у Новом Насељу у Новом Саду. Повређено дете је колима Хитне помоћи одмах пребачено на дечју хирургију новосадског Клиничког центра где се лекари боре за његов живот. Малишан је задобио повреде главе, прелом вратних пршљенова, напрснуће слезине и јетре и повреду плућа. Малишан је, према изјавама очевидаца, са терасе породичног стана пао једним делом на траву, а другим на бетонски плочник. Станари зграде у којој живи породица коју је задесила ова трагедија, испричали су нам да је малишана чувао деда док му je отац био на послу, а мајка у породилишту где је пре три дана родила девојчицу. Деди је, након што се унук неочекивано провукао кроз решетке терасе и пао пред зграду, позлило те је и он пребачен у болницу на кардиолошко одељење.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


