Subota, 27.06.2026. ✝ Verski kalendar € Kursna lista

Četvrti pokušaj prodaje „ Želvoza”

Četvrti pokušaj prodaje „ Želvoza”
(Фото О. Милошевић)

Smederevo – „Želvoz” nije imao „treću sreću” da nađe kupca jer je sudeći po novom oglašavanju prodaje javno nadmetanje 20. januara propalo. U ponedeljak je oglašena četvrta prodaja Fabrike železničkih vozila „Želvoz” Smederevo u stečaju. Agencija za licenciranje stečajnih upravnika ovog puta preduzeće prodaje neposrednom pogodbom, 21. februara. Procenjena vrednost pravnog lica iznosi 1,15 milijardi dinara, kao i u prethodna tri bezuspešna pokušaja.

Da kriterijumi za potencijalne kupce polako padaju, potvrđuje i visina traženog depozita koji je sa poslednjih 230,6 miliona dinara pala na oko 115 miliona.

„Želvoz” poseduje više nekretnina u fabričkom krugu na oko 95.000 kvadratnih metara, potom opremu i postrojenja za remont vagona, a tu je i ćerka firma – Železničko-industrijska škola.

Neizmirene obaveze daleko prevazilaze vrednost imovine stečajnog dužnika, navedeno je u obrazloženju Privrednog suda u Požarevcu.

Agencija za privatizaciju poništila je 2011. godine kupoprodajni ugovor sa rumunskim konzorcijumom „Grampet – Remar” koji je ovu fabriku kupio 2007. za 1,15 miliona evra, ali nije ispunio ugovorne obaveze.

 Stečaj je proglašen u julu 2015.

Komentari5
Molimo vas da sе u komеntarima držitе tеmе tеksta. Rеdakcija Politikе ONLINE zadržava pravo da – ukoliko ih procеni kao nеumеsnе - skrati ili nе objavi komеntarе koji sadržе osvrtе na nеčiju ličnost i privatan život, uvrеdе na račun autora tеksta i/ili članova rеdakcijе „Politikе“ kao i bilo kakvu prеtnju, nеpristojan rеčnik, govor mržnjе, rasnе i nacionalnе uvrеdе ili bilo kakav nеzakonit sadržaj. Komеntarе pisanе vеrzalom i linkovе na drugе sajtovе nе objavljujеmo. Politika ONLINE nеma nikakvu obavеzu obrazlaganja odluka vеzanih za skraćivanjе komеntara i njihovo objavljivanjе. Rеdakcija nе odgovara za stavovе čitalaca iznеsеnе u komеntarima. Vaš komеntar možе sadržati najvišе 1.000 pojеdinačnih karaktеra, i smatra sе da stе slanjеm komеntara potvrdili saglasnost sa gorе navеdеnim pravilima.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Peter Kel(N)er
Možda bi trebalo probati i "utrapiti" nekom na poklon, možda i uz neki "miraz" kad več neće niko da kupi/ što starija i ružnija mlada to veći miraz/.
crni domino
Cilj je smanjiti broj radnika na apsolutni minimum, a onda kupiti za male pare dobru parcelu i pokriti trosak sa posecenim starim gvozdjem! To je razvojna politika napredne stranke!
Пера Ложач
Кажу да само лудаци понављају исти поступак очекујући различит резултат. Желвоз треба дићи на ноге, укључити га у ланац вредности, јер Србију чека бар 20 година интензивног улагања у железницу. Уместо суфицита држава треба да подиже гиганте. О ефектима не треба говорити.
Пера Ложач
@Владимир Матић: Баш сте сами написали разлоге за улагање у железницу у наредних 20 година. Или сте само горки и цинични...
Владимир Матић
Зашто би држава уопште улагала у железницу, и то поготову у тако дугом периоду од наредних 20 година? Па, железницом се данас возе само Цигани (пардон, Роми), и то они најсиромашнији, и сами железничари као и чланови њихових породица (пошто имају карте за бадава). Обичан пристојан свет већ годинама не залази у те прљаве вагоне. Када се иде, на пример, у Врњачку Бању возом, онда мора да се устане рано ујутру у 04.30 да би се ухватио воз у 05.30, па до Младеновца дође до 11.00 (значи, након пуних 5 часова, преко Мале Крсне), па затим преседање у Сталаћу, те коначно стигне у Врњачку Бању (преко Трстеника) нешто после 4 часова послеподне. Када се иде аутобусом онда то изгледа овако: У 11.00 седнеш у аутобус и у 14.00 си већ у Бањи !!! Дакле, железница више ничему и не служи, јер је то само једна илузија помоћу које железничари гледају да ућаре још понеку плату. Мишљења сам да је треба укинути да нам додатно не квари углед у очима света.

Komentar uspešno dodat!

Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.