Kraj sezone na Adi
Letnja kupališna sezona na Savskom jezeru na Adi Ciganliji biće zatvorena u nedelju u 19 časova spuštanjem „Plave zastave” kao najvišeg međunarodnog priznanja za sveobuhvatni kvalitet kupališta.
Leto na Adi trajalo je 86 dana, a Adu je za to vreme posetilo više od 3,5 miliona posetilaca za koje su bili pripremljeni brojni besplatni sportsko-rekreativni, kulturni i zabavni sadržaji.
Besplatnu obuku plivanja i ronjenja, realizovanu u saradnji sa Sekretarijatom za sport i omladinu, posetilo je više od 350 dece školskog i predškolskog uzrasta.
Vodilo se računa i o bezbednosti kupača, pa je tako spasilačka služba JP „Ada Ciganija” ove sezone imala 22 uspešne intervencije spasavanja.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


