FMP slavio protiv Igokee
Košarkaši FMP-a pobedili su u gostima Igokeu sa 85:74 (18:21, 26:14, 14:27, 27:12), u prvoj utakmici šestog kola ABA lige, javlja Beta. Ekipa iz Železnika je upisala treću pobedu u regionalnom takmičenju, dok Igokea sada ima skor 2/4.
Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bio je Matic Rebec sa 20 poena, 17 je postigao Stefan Pot, dok se u redovima ekipi Igokee istakao Tomislav Zubčić sa postignutih 25 poena. FMP u narednom kolu dočekuje Krku, dok Igokea gostuje Cedeviti.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


