ФМП славио против Игокее
Кошаркаши ФМП-а победили су у гостима Игокеу са 85:74 (18:21, 26:14, 14:27, 27:12), у првој утакмици шестог кола АБА лиге, јавља Бета. Екипа из Железника је уписала трећу победу у регионалном такмичењу, док Игокеа сада има скор 2/4.
Најефикаснији у победничкој екипи био је Матиц Ребец са 20 поена, 17 је постигао Стефан Пот, док се у редовима екипи Игокее истакао Томислав Зубчић са постигнутих 25 поена. ФМП у наредном колу дочекује Крку, док Игокеа гостује Цедевити.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


