Pesme sa „Belog albuma” Bitlsa
Prestonički bend „Best bit” priredio je koncert u Velikoj sali Doma omladine. Njihov program posvećen je legendarnom „Belom albumu” „Bitlsa” objavljenom 1968. godine. Publika je čula set odabranih pesama sa ovog albuma, kao i singlove koji na njega nisu ušli, a koji su objavljeni pre pola veka. Grupa „Best bit” nastala je 2005. godine i u njoj su Vladimir Banovčanin, Damjan Dašić, Marko Ćalić i Vitomir Milićević.
A. K.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


