Tramp: Ako treba izgradićemo „ljudski zid”
VAŠINGTON – Američki predsednik Donald Tramp poručio je na Tviteru da će izgraditi „ljudski zid” na granici sa Meksikom, ukoliko za tim bude potrebe.
„Neverovatan broj ljudi dolazi iz Meksika u nadi da će preplaviti našu južnu granicu. Poslali smo još vojnika. Izgradićemo i ljudski zid ako bude potrebe. Da imamo pravi zid, ovo se ne bi događalo”, napisao je Tramp na Tviteru, preneo je Tanjug.
Američki Kongres uporno odbija da finansira zid na granici SAD sa Meksikom, zbog čeka je došlo do delimične blokade rada američke federalne vlade.
Подели ову вест
Komentari3
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Dakic Zeljko
GDIN TRAMP je zaista opsednut tim zidom!SANJA ga i vizualizuje i danju i nocu!Ne znam da li nasa javnost zna,da je on objavio i potpisao,iako je to napisao drugi covek,mnogo knjiga na temu kako drugima nametnuti svoj stav,brzo zaraditi novac i jakom voljom uspeti u zivotu!A te knjige se sluze neprekidnim ponavljanjem iste zelje u SVESTI,sve dok se projekt ne realizuje!Masonska skola.No uz sve te tehnike,bojim se da ovo sa zidom nece uspeti!A ako toliko silno zeli,neka izgradnju tog spornog ZIDA plati sa svog racuna!
Odgovori
|
Preporučujem
2
nex
Uspece! VELIKI ljudi UVEK uspeju u nameri!
Preporučujem
0
Zoran
Opsednut, velis? Pa pusti ti gomilu ljudi u svoju kucu koaj ceka d audje, jer im se svidja tvoja kuca. I nemoj slucajno da budes opsednut njima.
Preporučujem
10
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


