Трамп: Ако треба изградићемо „људски зид”
ВАШИНГТОН – Амерички председник Доналд Трамп поручио је на Твитеру да ће изградити „људски зид” на граници са Мексиком, уколико за тим буде потребе.
„Невероватан број људи долази из Мексика у нади да ће преплавити нашу јужну границу. Послали смо још војника. Изградићемо и људски зид ако буде потребе. Да имамо прави зид, ово се не би догађало”, написао је Трамп на Твитеру, пренео је Танјуг.
Амерички Конгрес упорно одбија да финансира зид на граници САД са Мексиком, због чека је дошло до делимичне блокаде рада америчке федералне владе.
Подели ову вест
Коментари3
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Dakic Zeljko
GDIN TRAMP je zaista opsednut tim zidom!SANJA ga i vizualizuje i danju i nocu!Ne znam da li nasa javnost zna,da je on objavio i potpisao,iako je to napisao drugi covek,mnogo knjiga na temu kako drugima nametnuti svoj stav,brzo zaraditi novac i jakom voljom uspeti u zivotu!A te knjige se sluze neprekidnim ponavljanjem iste zelje u SVESTI,sve dok se projekt ne realizuje!Masonska skola.No uz sve te tehnike,bojim se da ovo sa zidom nece uspeti!A ako toliko silno zeli,neka izgradnju tog spornog ZIDA plati sa svog racuna!
Одговори
|
Препоручујем
2
nex
Uspece! VELIKI ljudi UVEK uspeju u nameri!
Препоручујем
0
Zoran
Opsednut, velis? Pa pusti ti gomilu ljudi u svoju kucu koaj ceka d audje, jer im se svidja tvoja kuca. I nemoj slucajno da budes opsednut njima.
Препоручујем
10
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


