Četvrtak, 02.07.2026. ✝ Verski kalendar € Kursna lista

Dečak poginuo na putu Kikinda - Iđoš

Dečak poginuo na putu Kikinda - Iđoš
Фото А.Васиљевић

KIKINDA - U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na putu Kikinda - Iđoš poginuo je dečak (14), a još dvojica su povređena, rečeno je Tanjugu u Policijskoj upravi Kikinda.

Nesreća se dogodila u sumrak, oko 20 časova, kada je vozač automobila naleteo na grupu od tri dečaka.

Kako je Tanjugu precizirano u PU Kikinda, dva dečaka su bila na jednom biciklu. Jedan od njih je poginuo, a drugi je teško povređen.

U nesreći je lakše povređen i 16-godišnjak koji je gurao bicikl pored puta.

Uzrok nesreće za sada nije poznat, a vozač automobila, kako je rečeno, nije bio pod dejstvom alkohola, prenosi Tanjug.

Komentari1
Molimo vas da sе u komеntarima držitе tеmе tеksta. Rеdakcija Politikе ONLINE zadržava pravo da – ukoliko ih procеni kao nеumеsnе - skrati ili nе objavi komеntarе koji sadržе osvrtе na nеčiju ličnost i privatan život, uvrеdе na račun autora tеksta i/ili članova rеdakcijе „Politikе“ kao i bilo kakvu prеtnju, nеpristojan rеčnik, govor mržnjе, rasnе i nacionalnе uvrеdе ili bilo kakav nеzakonit sadržaj. Komеntarе pisanе vеrzalom i linkovе na drugе sajtovе nе objavljujеmo. Politika ONLINE nеma nikakvu obavеzu obrazlaganja odluka vеzanih za skraćivanjе komеntara i njihovo objavljivanjе. Rеdakcija nе odgovara za stavovе čitalaca iznеsеnе u komеntarima. Vaš komеntar možе sadržati najvišе 1.000 pojеdinačnih karaktеra, i smatra sе da stе slanjеm komеntara potvrdili saglasnost sa gorе navеdеnim pravilima.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

natalija
katastrofa, saobraćaj je najbolji pokazatelj stanja u nekoj zemlji. Pokazuje sve, koliko se ceni život (svoj i drugih), koliko se poštuju zakoni, koliko su ljudi sposobni, koliko su obrazovani, kako se planira vreme... stanje u našem saobraćaju pokazuje da ovde vlada apsolutni haos i neuređenost, mi ne da nismo političko društvo nego nismo čak ni bilo kakvo društvo. Bilo kakvo društvo podrzumeva neke zakone, neke tokove, neku kakvu takvu uređenost. Ovde u nas imate potpuno anarhiju, svako se ponaša po svojim sospstvenim "pravilima", tako živi a tako i vozi.... posledice svakodnevne katastrofalne nesreće.

Komentar uspešno dodat!

Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.