Subota, 27.06.2026. ✝ Verski kalendar € Kursna lista

Novo šetalište ispred Beton hale

Novo šetalište ispred Beton hale
(Фото М. Стојчић)

Deo šetališta ispred Beton hale popločan je granitnim kockama i uz njega je postavljena biciklistička staza. Taj posao, započet 31. marta, biće okončan kada se ovaj deo šetališta spoji sa pešačkim stazama kod Brankovog mosta, čime će se završiti poslednja faza sređivanja priobalja i rekonstrukcije Karađorđeve ulice.

Pre toga, za desetak dana, na drugom kraju Beton hale najzad će biti okončano uređenje platoa kod pešačkog mosta sa skulpturom na vrhu, koji je povezao Savsko pristanište i Beogradsku tvrđavu.

Nema sumnje da će oba graditeljska zahvata oplemeniti jedan od najatraktivnijih i najznačajnijih prostora uz reku Savu, i učiniti ga funkcionalnijim, ali su se građani na njihovu realizaciju ipak načekali, a nisu ih utešila ni brojna objašnjenja za debelo probijanje rokova.

Gradnja pasarele počela je u septembru 2017. godine, a

rekonstrukcija Karađorđeve i uređenje Savskog keja, prema projektu arhitekte Borisa Podreke, u novembru 2018.

Vreme predviđeno za završetak oba projekta bilo je 420 dana za pešački most i 425 dana za Karađorđevu sa Savskim kejom.

Komentari5
Molimo vas da sе u komеntarima držitе tеmе tеksta. Rеdakcija Politikе ONLINE zadržava pravo da – ukoliko ih procеni kao nеumеsnе - skrati ili nе objavi komеntarе koji sadržе osvrtе na nеčiju ličnost i privatan život, uvrеdе na račun autora tеksta i/ili članova rеdakcijе „Politikе“ kao i bilo kakvu prеtnju, nеpristojan rеčnik, govor mržnjе, rasnе i nacionalnе uvrеdе ili bilo kakav nеzakonit sadržaj. Komеntarе pisanе vеrzalom i linkovе na drugе sajtovе nе objavljujеmo. Politika ONLINE nеma nikakvu obavеzu obrazlaganja odluka vеzanih za skraćivanjе komеntara i njihovo objavljivanjе. Rеdakcija nе odgovara za stavovе čitalaca iznеsеnе u komеntarima. Vaš komеntar možе sadržati najvišе 1.000 pojеdinačnih karaktеra, i smatra sе da stе slanjеm komеntara potvrdili saglasnost sa gorе navеdеnim pravilima.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Драгослав
Надам се да то што је поплочано неће бити сломљено када буду улазили аутомобилима као код Небијшине куле. Нешто се изгради и то је за похвалу али после фотографисања се заборави и не одржава.
Inženjer građevine
Tragično je da mi, pored hiljada naših talentovanih arhitekata, zovemo nekog Podreku, koji je napravio saobraćajni haos u Karađorđevoj, ukrstivši tramvajsku prugu i ulicu, poterao automobile OKO stuba mosta, umesto da idu pravo ulicom kao i do sada, smanjio širinu kolovoza za celu jednu traku i napravio bespotrebno 15-20m širok trotoar u delu ulice koji, praktično, nema uopšte pešaka!!!!??? Strašno! Tek će se videti posledice ovog bezumlja najesen!
M.
Pa dobro inzenjeru, a nije ti smetalo kako je to bilo do skoro i tako jedno decenijama unazad. Totalno unakazeno, dovedeno do ocaja u smislu oronulih zgrada, nesredjenih fasada, zapusteno van svakih civilizacijskih normi. Nije ti smetalo inzenjeru kada su tu prolazili kroz Savamalu tranzit kamioni, autobusi i dolazili ljudi i vozovi u "smrdljivoj" bukvalno zas..noj Glavnoj zeleznickoj stanici? To ti je sve bilo u redu, toliko dobro da si se navikao i bezbrizno tuda prolazio? E inzenjeru...
Ацо
Не разумијем шта се људи толико пале на ту Бетон халу. Здање само по себи је ружно. Ок, има тај „industrial chic“, који влада цијелим свијетом, попут Вестерпарка у Амстердаму или Поа Ефемера у Паризу. Али они се не налазе у строгом центру. Бетон халу треба кад тад срушити и направити репрезентативни павиљон са изложбеним просторима, угоститељским објектима итд. Подразумјева се да паркинг такође мора на друго мјесто. Иначе, простор између хале и ријеке није довољан за пјешаке и бициклисте.
Mare
hoce li biti barem neko drvo, nesto zeleno?

Komentar uspešno dodat!

Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.