Danijel Vang virtuelni gost KC „Grad”
Danijel Vang, jedan od najuticajnijih producenata i di-džejeva dens i elektro muzike poslednjih 25 godina, bio je gost najnovije virtuelne emisije KC „Grad” na „Alone together” platformi koja se sastoji od muzičkih nastupa, preporuka, intervjua i razgovora sa muzičarima, vizuelnim umetnicima, književnicima, filmskim autorima, teoretičarima... Snimak emisije emitovan je na fejsbuk i jutjub kanalu kulturnog centra u Ulici braće Krsmanović, a gledaoci su imali priliku da u kratkom intervjuu čuju Vangova razmišljanja o muzičkoj sceni Berlina, gde živi od 2003. i rezident je mnogih klubova kao što su „Schwuz”, „Wilde Renate” i „Paloma Bar”, festivalima i novim trendovima, ali i o uspomenama koje ga vezuju za detinjstvo (rođen je u Kaliforniji, osam godina proveo u Tajpeju, a zatim otišao u Njujork da studira)...
U petak u 21 čas, ljubitelje njegovog rada na istom mestu očekuje di-džej set njegove „plesne muzike”.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


