Ko je demonstrantima dao gas maske
PODGORICA - Policija je jutros ušla u Službu zaštite i spasavanja Podgorica, gde proveravaju dokumentaciju i stanje gas-maski i hemijskih sredstava, rečeno je „Vijestima” u Upravi policije.
Navedeno je da su istražne radnje u toku.
List navodi da je, prema istim informacijama, provera počela zbog sumnje da je deo opreme koju duži Služba zaštite i spasavanja Podgorice podeljen demonstrantima koji su 4. i 5. septembra na Cetinju protestovali protiv ustoličenja mitropolita crnogorsko-primorskog Joanikija u Cetinjskom manastiru.
Подели ову вест
Komentari4
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Galileo Galilei
Maske iz NATO skladišta.
Odgovori
|
Preporučujem
0
Родион
Могли би полицајци да приупитају и колеге из Србије - које су све протуве из Србије могле да буду умешане у целу ствар. Јер, на једном од првих снимака испред самог манастира, кад су тек почели да руше полицијску ограду, лепо се чуло како коловођа хушка “грађане” са “Удри, бре” и “Руши, бре”. То “бре” је непознаница у речнику стандардног “црногорског” језика, то је научено негде у Србији.
Odgovori
|
Preporučujem
54
Бранко Ср'б Козаковић
Свакако да Србија не стоји (бар) иза ових догађаја у ЦГ. А, то да су протуве, криминалци,.. и слична братија били позвани у помоћ царству Миловом (којем се трон љуља као и каса) са свих страна, са Дунава, мора и океана,.. не би било чудно. Твоја теза у том погледу потенцијално може бити тачна, али је свакако јако натегнута и личи на конструкцију. Ајкула диже стражу, ситне рибе јој помажу. До сада су били сити, но тешко ће од сад бити. Док ајкула с Цетиња бежи, ситне рибе су у мрежи.
Preporučujem
18
Jarilo
Rodione, standardni srpski jezik se cesto ne govori ni u Srbiji, prilicno Vam je... Los argument.
Preporučujem
93
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


