Sreda, 24.06.2026. ✝ Verski kalendar € Kursna lista

Litijum, metal razdora

Litijum, metal razdora
(Фото Г. Мирковић)

Poslednjih meseci u medijima su se podigle „huka i buka” u vezi s eventualnom eksploatacijom i preradom litijuma. Jedni u vađenju i preradi ovog važnog i retkog metala vide veliku šansu za dobrobit države Srbije (proizvodnja baterija za punjenje sve traženijih i, sve je izvesnije, u skoroj budućnosti jedinih vrsta automobila – na elektro-pogon). Drugi bi da „dižu revoluciju” kako bi zaštitili ljude i zemlju na području nalazišta ovog metala.

Koju od ove dve žestoko suprotstavljene strane entuzijasta treba podržati?

Nema dileme da bi to bila strana koja se zalaže da se s eksploatacijom krene nakon što se obezbede maksimalni ekološki uslovi zasnovani na najnovijim i najpouzdanijim merama zaštite ljudi i zemljišta od eventualnih štetnih posledica.

Sve ovo je vrlo razumljivo i ne treba velika pamet da se to prihvati i ostvari. Meni u toj „antilitijumskoj harangi” najviše smeta rezon članova nekih opozicionih partija koji se koriste floskulama poput „ko može i sme da ljude tera s njihovih vekovnih ognjišta”, i sličnih.

Oni svakako znaju, ali neće da prihvate, da se zarad velikih državnih interesa u Republici Srbiji i ranije iseljavao veliki broj sela, pa i gradova. Donji Milanovac je preseljen zarad Hidroelektrane „Đerdap”, zbog svih akumulacionih jezera iseljene su hiljade stanovnika sa svojih vekovnih ognjišta, napuštana je zemlja koju su preci vekovima obrađivali i tako hranili svoje porodice, potopljeno je selo zajedno s crkvom u kojoj su krštavani svi meštani, počev od najdaljih predaka... Sve je to rađeno za dobrobit ljudi u celoj našoj Srbiji.

Zamislite šta bi se desilo sa svim našim auto-putevima i železničkim prugama kad bi morala da se poštuje želja nekih ljudi da ni po koju cenu državi ne prodaju svoju njivu, livadu ili već šta treba, ako se to parče imanja nalazi na planiranom pravcu nekog auto-puta, pruge, menjanja toka reke i slično. Ne znam da li bi bio napravljen i deseti deo do sada izgrađenih auto-puteva.

Nema potrebe naglašavati da je eksproprijacija zemlje zarad viših interesa bolna i, reklo bi se, nehumana, ali treba se zapitati šta bi bilo s razvojem bez takvih zahvata. Ne bi bilo infrastrukture, niti bilo kakvog napretka zemlje.

Opšti interes jedne države je uvek iznad ličnih interesa njenih stanovnika. Tako je otkad je sveta i veka. Jedino što sada država ima najveću odgovornost da pri eksploataciji štetnih sirovina i opasnih materija obezbedi najefikasniju ekološku zaštitu.

Jordan Živanović,
Beograd

Komentari2
Molimo vas da sе u komеntarima držitе tеmе tеksta. Rеdakcija Politikе ONLINE zadržava pravo da – ukoliko ih procеni kao nеumеsnе - skrati ili nе objavi komеntarе koji sadržе osvrtе na nеčiju ličnost i privatan život, uvrеdе na račun autora tеksta i/ili članova rеdakcijе „Politikе“ kao i bilo kakvu prеtnju, nеpristojan rеčnik, govor mržnjе, rasnе i nacionalnе uvrеdе ili bilo kakav nеzakonit sadržaj. Komеntarе pisanе vеrzalom i linkovе na drugе sajtovе nе objavljujеmo. Politika ONLINE nеma nikakvu obavеzu obrazlaganja odluka vеzanih za skraćivanjе komеntara i njihovo objavljivanjе. Rеdakcija nе odgovara za stavovе čitalaca iznеsеnе u komеntarima. Vaš komеntar možе sadržati najvišе 1.000 pojеdinačnih karaktеra, i smatra sе da stе slanjеm komеntara potvrdili saglasnost sa gorе navеdеnim pravilima.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

MAX
Moze i Litijum, zasto da ne. Pod odredjenim uslovima, svakako. Isplatiti Rio Tintu sve sto je do sada potrosio na istrazne radove, osnovati drzavnu firmu za eksploataicju Jadarita, uzeti kredit Svetske banke za najsavremeniju opremu i tehnologiju i krenutin u taj biznis snova na opstu korist svoga naroda. Tada se niko nece buniti, a protiv RioTinta i drugih belosvetskih pljackasa hocemo svi... listom do poslednjeg!
Milan Matić
Problem vađenja litijuma kod nas je savim drugi. U nemačkoj je nađena ogromna količina litijuma u podzemnim jezerima, dovoljna za ceo svet godinma. Toj eksploataciji je teško konkurisati, pa bi rudnik brzo propao. Osim toga još bitnije je da će se baterije več od sledeće godine praviti sa natrijumom, (domaća so). U Kini je već počela proizvodnja u najvećoj fabrici baterija na svetu. Ove baterije će biti jeftinije, bez nikla i kobalta i nezapaljive za razliku od litijumskih.

Komentar uspešno dodat!

Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.