Besplatan joga čas u parku „Ušće”
Besplatan joga čas uz druženje biće priređeni sutra u podne, u parku „Ušće”, nadomak Muzeja savremene umetnosti. Organizatori su Beogradski trkački klub i projekat „Želim. Hoću. Mogu”. Oni poručuju da ovim programom motivišu žene da se bave fizičkom aktivnošću. Instruktorka studija „Surya yoga” učesnicama će preneti neke od osnovnih veština. Poziv važi i za one koji nikada do sada nisu vežbali jer su lekcije prilagođene početnicima.
Za trening su obezbeđene prostirke, osveženje i muzika. Organizatori podsećaju da je aktivna i nagradna igra „Pokaži da možeš” namenjena ženama svih generacija koje treniraju, a svojim pričama i primerom inspirišu druge osobe.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


