Malezijac skočio sa Starog mosta u Mostaru i nije isplivao
MOSTAR - Sa Starog mosta u Mostaru sinoć je u Neretvu skočio državljanin Malezije koji nije isplivao, potvrdio je danas MUP Hercegovačko-neretvanskog kantona.
Saopšteno je da je policija odmah došla na mesto događaja i saznala da je skočio državljanin Malezije, ali nisu našli nikakve dokumente.
Pošto sinoć nije bilo uslova za potragu, ona će početi danas s pripadnicima Gorske službe spasavanja, prenela je Beta.
Подели ову вест
Komentari3
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
branislav
Ubio se a nije ni znao da je most replika...
Odgovori
|
Preporučujem
5
Konstantin Kalenos
Ovoj informaciji nedostaje saznanje koje nadlezni sigurno imaju a to je da li je Malezijac skocio kao sportist ili je rijec o samoubojstvu. Bitno je vrijeme skoka i sto je imao na sebi.
Odgovori
|
Preporučujem
18
Славиша Гавриловић
Какав спортиста, Неретва је лед ледени усред љета, могу мислити како је у јануару.
Preporučujem
12
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


