Nedelja, 19.07.2026. ✝ Verski kalendar € Kursna lista

Blinken i Netanjanu prekinuli sastanak i otišli u bunker

Blinken i Netanjanu prekinuli sastanak i otišli u bunker
(ЕПА ЕФЕ - Ч.Л.Х.)

Američki državni sekreta Entoni Blinken i izraelski premijer Benjamin Netanjahu morali su da se sklone u bunker kada su sirene za vazdušnu opasnost prekinule njihov sastanak večeras u Tel Avivu.

Portparol Stejt departmenta potvrdio je da su vanredne mere trajale svega pet minuta.

Navodno, odmah posle toga Blinken i Netanjahu su se vratili u kabinet i nastavili razgovore.

 

Komentari2
Molimo vas da sе u komеntarima držitе tеmе tеksta. Rеdakcija Politikе ONLINE zadržava pravo da – ukoliko ih procеni kao nеumеsnе - skrati ili nе objavi komеntarе koji sadržе osvrtе na nеčiju ličnost i privatan život, uvrеdе na račun autora tеksta i/ili članova rеdakcijе „Politikе“ kao i bilo kakvu prеtnju, nеpristojan rеčnik, govor mržnjе, rasnе i nacionalnе uvrеdе ili bilo kakav nеzakonit sadržaj. Komеntarе pisanе vеrzalom i linkovе na drugе sajtovе nе objavljujеmo. Politika ONLINE nеma nikakvu obavеzu obrazlaganja odluka vеzanih za skraćivanjе komеntara i njihovo objavljivanjе. Rеdakcija nе odgovara za stavovе čitalaca iznеsеnе u komеntarima. Vaš komеntar možе sadržati najvišе 1.000 pojеdinačnih karaktеra, i smatra sе da stе slanjеm komеntara potvrdili saglasnost sa gorе navеdеnim pravilima.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Gavrilo
Najsigurniji nacin da Netanjahu zadrzi vlast je da pokaze da je drzava napadnuta i da optuzi pacifiste da nisu dovoljno patrioti.
Сармагедон
Фарса за широке народне масе.

Komentar uspešno dodat!

Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.