Četvrtak, 09.07.2026. ✝ Verski kalendar € Kursna lista

Batine mogu, ali samo ako je demokratski

Batine mogu, ali samo ako je demokratski
Принтскрин

Gaga je dobio samo malo batina i zbog toga napada Bjelu, nije to sad nešto.

Ovim rečima jedna gledateljka opravdala je napad glumca Dragana Bjelogrlića na reditelja Gagu Antonijevića, uključivši se u emisiju "Utisak nedelje".

Na sve ovo, voditeljka Olja Bećković nije imala nikakvu reakciju, niti se kao autor ogradila od ovakvog komentara već je samo promenila temu upitavši gledateljku šta je najjači utisak.

Relativizacija nasilja kakvu smo imali prilike da vidimo ovaj put i nije nešto novo, ako uzmemo u obzir dugu istoriju emisije "Utisak nedelje" u kojoj se na perfidan način oduvek agitovalo za određenu političku opciju i agendu. Nekada je to bila Demokratska stranka, a poznato je da kad demokrate biju to ne boli, a danas je to lista "Srbija protiv nasilja" kao svojevrsna naslednica bivše vlasti.

Glumac Dragan Bjelogrlić odlučio je da učešćem u protestima "Srbija protiv nasilja" i najnovijim potpisivanjem inicijative "ProGlas" da svoju podršku listi koju predvodi SSP Dragana Đilasa. Iako je u niškom hotelu "Ambasador" fizički nasrnuo na Gagu Antonijevića 21. avgusta 2021. godine, nanevši mu ozbiljne povrede, Bjelogrlić je danas jedan od "najvećih" zagovornika borbe protiv nasilja, valjda je i najiskusniji u toj oblasti.

Komentari13
Molimo vas da sе u komеntarima držitе tеmе tеksta. Rеdakcija Politikе ONLINE zadržava pravo da – ukoliko ih procеni kao nеumеsnе - skrati ili nе objavi komеntarе koji sadržе osvrtе na nеčiju ličnost i privatan život, uvrеdе na račun autora tеksta i/ili članova rеdakcijе „Politikе“ kao i bilo kakvu prеtnju, nеpristojan rеčnik, govor mržnjе, rasnе i nacionalnе uvrеdе ili bilo kakav nеzakonit sadržaj. Komеntarе pisanе vеrzalom i linkovе na drugе sajtovе nе objavljujеmo. Politika ONLINE nеma nikakvu obavеzu obrazlaganja odluka vеzanih za skraćivanjе komеntara i njihovo objavljivanjе. Rеdakcija nе odgovara za stavovе čitalaca iznеsеnе u komеntarima. Vaš komеntar možе sadržati najvišе 1.000 pojеdinačnih karaktеra, i smatra sе da stе slanjеm komеntara potvrdili saglasnost sa gorе navеdеnim pravilima.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

ljuba
Pred sudom svi građani Srbije moraju se posmatrati na isti način. Sud mora da sudi na bazi činjenica i istine. U slučaju Bjelogrlić dobar deo činjenica i istine smo gledali kroz medije. Treba utvrditi sve ostale činjenice, ako ih ima, i suditi mu kao bilo kom drugom građaninu Srbije.
Book
Pa pricali vi ne pricali, osudjivali ne osudjivali, Bela zivi kao car, trpa lovu u dzep, mulja sa opozicijom, ima privatne firme, izdaje stanove, ima tezge preko, tuce i bije ljude kad mu se cefne, zivi ko car. Drzava je nemocna. Oljine emisije sluze za zabavljanje naroda.
Boža
Sta se cudite. Kako demokratski mlate demonstrante na zapadu.
Laž i propaganda
Biju samo one koji su nasilni, lome i udaraju na ljude i policiju.
Решење ...
... Закон о иностраним агентима ! ... не сумњам да је транспарентност у раду и финансирању заинтересованих (ино)субјеката у интересу и грађана и Државе и самих иностраних агената ... btw америка је увела закон 8 јуна1938 ... превод члана 1. руског закона Страни агенти 1. страни агент се односи на особу која је добила подршку и (или) се налази под иностраним утицајем у другим облицима и обавља активности, .... итд ... и, од тада је све јасније, поzдрав са минус 10 из Москве
Nebojša
Sve si u pravu, treba uvesti taj zakon o stranim agentima, aliiii Srbija je u vazalskom odnosu prema zapadu, lako je biti Srbin iz Moskve tamo su atomske bombe. Ovde je živo blato, ovde se živi da preživimo, da nas ponovo ne tresnu, hodamo kao Ćorkan po ivici, ovde je življenje umetnost. Pola drzave bi u rat a pola da kapitulira. Resenje je korupcija nulta tolerancija, najbolji medju nama u državnu upravu i da nam dragi bog pomogne.
Nebojša
Ovi ljudi koji propagiraju listu Srbija protiv nasilja. sebe smatraju kosmopolitsma, nadnacionalnim gradjanima, i sve sto je Srpsko smatraju za zaostalo i bezvredno. Oni bi nama da nametnu ono sto mi vekovima odbijamo. Necemo bre da nam neko odredjuje gde cemo ŠLJIVE da sadimo. Mi smo narod koji bira nebesko carstvo i za to placa visoku, cenu pod vlašću ovakvih koji vladaju zemaljskim carstvom O lepa o draga o slatka slobodo, sva srebra sva zlata svi ljudski životi nemogu biti cena tvojoj lepoti

PRIKAŽI JOŠ

Komentar uspešno dodat!

Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.