„Leksington” bend počeo turneju uz „Lavove”
Kako se osvaja srce publike najbolje znaju članovi „Leksington” benda – Bojan Vasković, Miloš Vuksanović, Darko Jovanović, Dragoljub Stević i Dejan Krstić.
Njihovi poštovaoci do poslednjeg mesta ispunili su „Štark arenu”. Na ovom druženju predstavljen je peti studijski album „Lavovi” sa istoimenom pesmom. Tako su i počeli veliku regionalnu turneju, a prva stanica na kojoj se „Leksington” zaustavio bio je Beograd.
U muzičkom vremeplovu našle su se i stare, a fanovima omiljene numere, među kojima su „Potraži me”, „Pijane usne”, „Kako je, tako je”, „Dođi ove noći”, „Bosanka”, „Miris karmina”, „Letne kiše”, „Dugujem ti sebe”, „Venama”, „Nema šanse”, „Prišla”, „U srce udaraj”…
Podrška na sceni ovom sastavu bile su pevačice Aleksandra Prijović i Marija Mikić. Tada se atmosfera zagrejala i pevalo se horski.
„Leksington” je osnovan pre dve decenije i važi za jednu od najpoznatijih grupa u regionu. Do sada su održali više od dve hiljade nastupa, što potvrđuje njihovu koncertnu aktivnost. Učestvovali su i na prestižnim festivalima, a za svoj muzički rad su nagrađivani. Prvi album pod nazivom „Kako je, tako je” objavili su 2010. godine, a snimili su više od sedamdeset pesama. Publika će imati priliku i večeras od 20 časova da uživa na koncertu „Leksington” benda u „Štark areni”.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


