„Munzik festival” na Gardošu
Peti „Munzik festival” biće održan danas na Letnjoj pozornici na Gardošu. Mali jubilej ove muzičke manifestacije na kuli Gardoš u Zemunu u 19.30 časova otvoriće Saša Baša (Aleksandar Saša Branković) i orkestar, koji je nastupio na prvom „Munzik festivalu” sa bendom „Aleja velikana” i te godine pobedio na „Zaječarskoj gitarijadi”, navedeno je u saopštenju Opštine Zemun.
Publika će od 20.30 časova moći da uživa u muziciranju benda „Cardinal Point”, dvostrukog pobednika „Egzita”.
Potom, od 21.30 sati, sledi nastup novosadskog rege sastava „Killo Killo Banda”, a veče muzike zatvoriće jedan od najboljih vokala domaće rok scene Ivana Peters i bend „Negativ”.
Ulaz na Letnju scenu na Gardošu je besplatan.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


