Ђоковић прошао без последица
ПЕРТ – Најбољи тенисер света Новак Ђоковић прошао је без последица, иако му је на ногу пала заштитна ограда, док је делио аутогаме навијачима после победе против Италијана Андреаса Сепија (6:3, 6:4) у првом мецу Хопман купа.
Под притиском обожаватеља, углавном деце, пукла је заштитна ограда која је Ђоковића закачила по нози.
Повреда, ипак, није била озбиљне природе, па се српски тенисер касније вратио на терен и одиграо дубл за коначних 2-1 против Италије.
„Био сам у шоку, драго ми је да су деца добро. Са мном је све у реду. Стигао сам касно синоћ у Перт и нисам се добро наспавао. Морао сам да се потрудим, али како је меч одмицао, улазио сам у свој ритам”, рекао је Ђоковић.
Наредни меч српски тенисери играју у среду, 2. јануара, против Аустралије.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


