АФОРИЗМИ
·Господо, хвала што сте нас довде довели. Није требало.
·Корупције је све мање. Опала је куповна моћ грађана.
·Па шта ако смо голи и боси? Одело не чини човека.
·Премијер је поручио пензионерима да могу мирно да спавају. Ако им смањи пензије, неће им се исплатити ни да се пробуде.
·Како се сналазиш као министар? Па, како се узме.
·Имамо разлога за задовољство. Стандард нам је већи у односу на исти период идуће године.
·Министар је оперисан од одговорности. Операција је успела.
·Ми смо небески народ, мада нам је подземље јача страна.
·Држава никако да легализује проституцију. Ваљда се плаши конкуренције.
·Наша лабудова песма је од црног лабуда.
·Школујем глас, али још не знам за коју странку.
·Од Срба оптужених за криминал, најбезбеднији су они на потерницама.
·Зашто странци не купују наше фирме? Немају ситно.
·Све је више зрикавих политичара. Не смеју грађанима да погледају у очи.
·Видео сам светлу будућност. Хоћу кући.
·Ако желимо да свет има лепу слику о нама, треба да снимамо цртане филмове.
·Прошло је време бесплатног школовања. Данас се свака оцена плаћа.
·Ако је тачно да на Марсу постоје услови за живот, треба очекивати нови одлив мозгова из Србије.
·Ако је обећање лудом радовање, није ни чудо што су нам луднице пуне.
·Једног дана, сви Срби живеће у истој држави, али се не зна у којој.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


