Од јуна по 10.000 динара родитељима беба
Свака новоређена беба у Београду од јуна па надаље добијаће по 10.000 динара, најавио је данас градоначелник Београда Синиша Мали. Он је гостујући на Пинку казао да за те исплате има простора, јер је у буџету града уштеђен новац.
„Имаћемо простора, јер смо зарадили, уштедели новац. За сваку породиљу, сваку новорођену бебу у граду ћемо дати 10.000 динара. То се никада није десило до сада. То ће бити од јуна па надаље у нашем граду приоритет за нас”, рекао је Мали. (Танјуг)
Подели ову вест
Коментари2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Aleksandar
Male pare za mali podsticaj malim ljudima... Iz nekog mog ugla omalovazavanje samih roditelja i te tek rodjene bebe. A opet, gledajuci koji profil ljudi pridaje znacaj toj "donaciji", i nije lose. Trebace radnika za najosnovnije poslove, pa bolje na vreme da ih nastancujemo. Vec smo u zaostatku.
Одговори
|
Препоручујем
3
Влада
Како се није десило Синиша? Пре седам година, из буџета града су издвајана средства за породиље...
Одговори
|
Препоручујем
16
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


