Нападнута екипа РТРС у центру Бањалуке
БАЊАЛУКА – Екипа Радио телевизије Републике Српске нападнута је данас у центру Бањалуке.
Екипа РТРС-а је нападнута док је радила анкету за емисију „Рачуница”, објављено је на порталу те телевизије.
Очекује се више информација о овом инциденту.
Подели ову вест
Коментари7
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Драган
Срби, не наседајте на провидне штосеве наших непријатеља.
Одговори
|
Препоручујем
10
Леон Давидович
Нико не би смео нападати новинаре јер ако су нешто према неком згрешили онда их предати суду па нека одговарају. Међутим ово је лако рећи али ко ће обуздати разне људе склоне насиљу који узму себи за право да су они ти који могу пресуђивати и правду делити.
Одговори
|
Препоручујем
9
Зоран Чачак (пишимо ћирилицом)
Срамота! Ако сеовако поступа са екипом Државне телевизије у Бања Луци, шта их онда очекује у Сарајеву или Љубушком?
Одговори
|
Препоручујем
31
svetlana
Ovo su Dodikovi novinari saradnici.
Одговори
|
Препоручујем
15
Dragan M.
A, ciji ste Vi saradnik, Svetlana?
Препоручујем
15
Sasa Trajkovic
Tako Srpski... srbin na srbina, sa takvom braćom NE prijatelj nam i NE treba.
Одговори
|
Препоручујем
27
Бане
Нису то Срби, то су конвертити ''демократски умерени'' муџахедини који учествују у протесту за добробит Срба, јер се зна да они највише воле Србе
Препоручујем
32
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


