Сутра седница Кризног штаба
Седница Кризног штаба, на којој ће бити размотрена тренутна епидемиолошка ситуација, као и мере, биће одржана сутра, најавила је премијерка Ана Брнабић.
Брнабићева је рекла да она скоро свакодневно разговара са медицинским делом Кризног штаба и зна шта је њихов став – а то је да још није време за попуштање мера, јер нам иде добро, али да то не би требало сада да се угрози, преноси Танјуг.
„Бројеви падају, проценти су бољи и то је резултат, донекле мера, али у великој мери вакцинације. Видећемо сутра шта ће бити одлуке”, рекла је Брнабићева на прес конференцији.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


