„Брас ансамбл” у Народном позоришту
На Великој сцени Народног позоришта одржан је програм „Брас ансамбл” ‒ оперска и концертна музика у извођењу чланова оркестра, хора и солиста Опере. Диригент је био Ђорђе Станковић, редитељ Ана Григоровић и инспицијент Бранислава Пљаскић. На репертоару су била дела Ђузепа Вердија, Ђакома Пучинија, Волфганга Амадеуса Моцарта, Жоржа Бизеа... Извели су их Александра Стаменковић, Александар Бенчић, Младен Ђорђевић, Александра Ангелов, Невена Бриџен, Младен Ђорђевић, као и чланови оркестра ‒ Предраг Нецић, Миодраг Матић и Срђан Ђаковић (труба), Владимир Јовановић (труба, флугел хорн), Игор Илић и Иван Јовановић (тромбон), проф. Александар Бенчић (соло тромбон), Иван Платнер (бас тромбон), Милош Будимиров (туба), Драган Селаковић (тимпани), Радош Ћапин (перкусије), Горана Ћургус (харфа)...
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


