Похвала запосленима у Ургентном центру
Медицинско особље Ургентног центра ради најтежи и најодговорнији посао на свету: спасава и продужава животе својим пацијентима. И сама сам била у прилици да констатујем колико су брзи, спретни, пуни знања, колико свој посао раде с љубављу и саосећањем за болеснике. Примљена сам с неуобичајеним симптомима: енормно низак притисак, а екстремно висок пулс и указана ми је помоћ од укључивања инфузије до снимања скенером. У суботу, касно у ноћ, ходници су били пуни. Код њих нема ни празничних ни викенд одмора, ради се без престанка, а пацијенти се дочекују и испраћају с осмехом и охрабрењем.
Познато је да медицину могу да упишу само најбољи ђаци. Они постају и најбољи студенти, па и лекари.
Браво за Ургентни центар.
Гордана Крајачић
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


