Среда, 08.07.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Адел се повлачи са музичке сцене

Адел се повлачи са музичке сцене
(EPA-EFE/JOHN G. MABANGLO)

Популарна светска певачица Адел планира да се повуче из света музике.

Иако је унапред распродала све наступе у Лас Вегасу, чије су улазнице најскупље у историји тог града, Адел ипак планира да одустане од музике, јер жели да остане доследа себи и својим циљевима. Хоће да испуни, пре свега, сопствена очекивања.

Нагласила је да ће остати увек незадовољна, уколико не испуни једну своју животну жељу - да постане професор енглеске књижевности.

Зато је зацртала себи да до 2025. године управо стекне универзитетску диплому. Осим тога, довела је линију до савршенства, пише Стил.

Адел је 2006. године дипломирала уметност на Лондонској школи за извођачке уметности и технологију, а до сада је снимила четири албума: „19”, „21”, „25” и „30” и на сваком је опевала своје страхове, патње и преиспитивања.

Коментари2
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Maskeron
Jos jedna sto je umislila da je nekoga briga sto se povlaci.
бг
никад чуо, баш штета што се повлачи...

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.