Недеља, 19.07.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Путин усликан са високим потпетицама

Путин усликан са високим потпетицама
(EPA-EFE/MAXIM MISHIN / SPUTNIK / KREMLIN POOL)

Руски председник Владимир Путин посетио је московски универзитет Ломоносов, поводом Дана студената, а оно што је изазвало пажњу на званичним сликама из Кремља је да је Путин одабрао ципеле са видно ојачаном петом.

„Путин у штиклама”, само су неки од наслова који су се појавили у светским медијима, а Дејли мејл преноси да је разлог томе мачо имиџ који Путин негује и упркос висини од 170 центиметара на сликама ретко ко може да буде виши од њега.

Тако амерички историчар Тимоти Снајдер каже да је Путин заправо својеврсни руски Џејмс Бонд, који се слика како јаше коње, медведе, носи пушке у топлесу. Такође, Експрес је 2015. објавио да је инсајдер из Кремља рекао да нико не може бити виши од председника на званичним фотографијама.

 (EPA-EFE/MAXIM MISHIN / SPUTNIK / KREMLIN POOL)

Извор је рекао:

„Зато су његови телохранитељи увек нижи од њега, да би се стекао утисак да је Путин висок ”.

 

Коментари11
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Beogradjanin-Istrijan-Schwabenländle
Руси су већином мали растом.
bambi
S jedne strane pricate da je u modernom dobu dozvoljeno svako da se oblaci kao hoce a sa druge strane cim neko nesto drugacije obuce ili obuje odmah ga ismejavate. Ovo sto nosi Putin je tzv. muska stikla i nosi se zadnjih 80 godina.
Lula
Mali covek ogromni kompleksi
Mr Dragan D
Lula osnove pristojnosti me sprečavaju da odgovorim na ovo što ste napisali
Prelomna vest
Kad je to Sarkozi radio i još državnike docekivao na prvom stepeniku palate. Ovaj bar po skolama.
NBA Političari
Čovek je niskog rasta. To je izgleda u današnjem svetu "strašan hendikep". Kao da je visina dokaz političke mudrosti i sposobnosti. Onda bi za predsednika Srbije hitno trebalo izabrati Bobana Marjanovića. Sa svojih 221 cm visine on bi sigurno nadvisio sve protivkandidate. Ovakvim glupostima bave se samo najbedniji senzacionalisti među novinarima. To ozbiljni ljudi ne bi trebalo da konzumiraju, nego da ga odbace sa podsmehom.

ПРИКАЖИ ЈОШ

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.