Физички обрачун двојице одборника у Општинском већу Ново Сарајево
САРАЈЕВО – На данашњој седници Општинског већа Ново Сарајево, дошло је до физичког и вербалног обрачуна између одборника Недима Салихагића (НЕС) и самосталног одборника Срђана Срдића.
Поводом инцидента огласила су се оба одборника, Срдић је навео да ово није први напад колеге Салихагића, који је, како каже, и раније показивао сличне намере, а Салихагић каже да га је Срдић напао „физички, вербално и популистички”, како преноси Танјуг.
„Сад сам вербално и физички нападнут на седници ОВ Ново Сарајево од Недима Салихагића. Од сада тражим присуство полиције на нашим седницама. Мој глас нико и никад неће утишати! Колеги се није допало што сам исправљао његове криве наводе. Ради политике моју породицу нико не сме спомињати”, написао је Срдић на „Фејсбуку”.
Салихагић, пак, тврди да га је напао Срдић коме се и лично обратио на Фејсбуку и најавио подношење кривичне пријаве.
„У мору твог лицемерства и зла, Срђане Срдићу, ја нећу бити твој сапутник! Ти си смутљивац и издајник и са таквим човеком нема договора, нема изнимке и нема сарадње. Споменути веру, хакк (Алахово име), породицу за верника је неопростиво. Популистички напад је продукт немоћи да се наметну разне криминалне радње, као исправне”, написао је Салихагић.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


