На Јарињу ухапшен Србин, бивши полицајац
На Јарињу је данас после подне, око 18 сати, ухапшен Србин Миљан Јовановић (44), бивши полицајац, који се са супругом и двоје малолетне деце, старости седам и пет година, враћао из правца Рашке у Лепосавић, у којем живи.
Супруга ухапшеног Сузана рекла је за Косово онлајн, да им је, још након прегледа докумената на административном прелазу Јариње приликом изласка са Косова, речено да нешто није у реду, али им је дозвољено да наставе путовање.
Полицајци су, тада, пренела је, рекли да је вероватно у питању нека грешка.
Међутим, приликом повратка, на Јарињу су их најпре држали сат и по времена, због наводне процедуре и исправке грешке.
Сузана је, са двоје деце, морала да чека у аутомобилу и, како каже, видела је у једном тренутку како косовски полицајци, наоружани дугим цевима, њеном мужу стављају лисице на руке и одвозе га у правцу Северне Митровице.
По жену и двоје деце дошли су рођаци, пошто она нема возачку дозволу.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


