Два концерта групе „Ван Гог”
Два концерта групе „Ван Гог” биће одржана 26. и 27. априла у Битеф Арт кафеу, најавили су организатори, преноси Танјуг.
Рођен у најбољим временима – осамдесетих у Југославији, а одрастао и сазрео у најтежим – деведесетих у Србији, „Ван Гог” данас поносно носи титулу последњег великог бенда створеног на овим просторима.
Нумерама из различитих периода вишедеценијске музичке каријере бенд ће се публици представити у потпуно новом светлу.
Од „Трагова прошлости” 1986. године до албума „Море без обала” 2019. године, чланови групе издали су 11 студијских албума, 4 лајв албума, три компилације, три видео издања, освојили су два пута награду за најбољег извођача на МТВ Адриа, награду за најбољу групу и најбољи концерт 2010. године, награду за најбољи албум 2019. најбољу рок нумеру 2020. као и најбољи концерт 2022. године.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


