Аутомобили чекају један сат на „Хоргошу 2”, а камиони и до седам сати
Путнички аутомобили чекају један сат приликом изласка из Србије на граничном прелазу „Хоргош 2”, док су задржавања за камионе вишесатна, саопштено је данас из Ауто-мото савеза Србије.Теретњаци чекају седам сати на Бездану и Шиду, по пет сати на Богојеву и Батровцима, док су задржавања на Хоргошу и Келебији око четири сата, додаје се у саопштењу.
Из АМШ наводе да на осталим граничним прелазима нема дужих задржавања за све категорије возила.
Подсетили су да је у току ускршњи распуст у школама у Србији, као и да је због празника саобраћај појачан, због чега саобраћајна полиција спроводи акцију појачане контроле учесника у саобраћају, преноси Бета.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


