Среда, 24.06.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Крах бродоградње у Хрватској – понос Југославије пред затварањем

Крах бродоградње у Хрватској – понос Југославије пред затварањем
(Pixabay)

ЗАГРЕБ – Све више радника пулског „Уљаник Бродоградње 1856” напушта фирму, након што је управа недавно потписала одлуку о могућем престанку рада због неликвидности. Синдикалац Борис Церовац каже да је од априла до данас бродоградилиште напустило око 50 радника, као и да се неки питају зашто нема штрајка. Ипак, додаје,надају се бољем.

„Ја се лично надам да ће бити боље и да ће Уљаник стати на своје ноге. Ако дође до куповине остаћемо. У противном нас више нема”, каже Церовац, преноси Танјуг.

У одлуци о могућем престанку рада се наводи да је донесена због неповољне пословне ситуације, неликвидности и неисплаћених плата за мај. Радници током јуна према овој одлуци има право на накнаду од 700 евра бруто.

Иначе, радници Уљаника тек су недавно добили плате за април, а речено им је, кажу, да би она за мај требало да буде уплаћена ускоро.

Коментари29
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Neda
@Bane, a zašto se ljudi iseljavaju iz Bugarske, Poljske, Rumunije, Mađarske? Jesu li i oni bili u Jugoslaviji? Ili su možda nekad imali komuniste na vlasti pa im to ispalo zajedničko?
Bane
Mi nećemo napredovati dok ne priznamo da ovo NE VALJA i da je Jugoslavija bila bolja. Nisam je voleo i imam za to dobre razloge, niti je prizivam, ali državice u kojima se smatra uspehom što zeznu turiste za kafu od 14 eura ne mogu da se porede sa zemljom koja je proizvodila od igle do lokomotive preko aviona i podmornica. Nekima sada jeste bolje, ne kažem, ali je većini lošije a masovno iseljavanje je mera NAŠEG poraza. Ne srpskog, hrvatskog, makedonskog, bosanskog nego NAŠEG.
Iz Boke
Radio sam 26 godina u Mornaričko-tehničkom remontnom zavodu Sava Kovačević u Tivtu. Najkomplikovanije remonte smo radili vezanih očiju, podmornice smo remontovali. Radili smo i za Američku Šestu flotu i za flotu SSSR i za Libijce a trgovačkim brodovima se broja ne zna. Onda dođoše "menadžeri" i proglasiše sve za krš i otpad. Samo plutajuće dokove prodadoše Njemcima skuplje no što je cijela firma plaćena, a nas 470 na ulicu. Radili smo do zadnjeg dana. To je kapitalizam - ljubavna priča.
Boris dipl. oec.
@Иван Грозни: Jeste, cilj maksimalni profit, ali za što manje vreme i sa što manje investicija i truda. Većina "privatizacija" bila takva. Kupe fabriku, rasprodaju alate, mašine i opremu i isplate ulaganje i već imaju zaradu. Onda prodaju nekreninu investitorima i tu su debelo profitirali. Zašto bi se neko smarao da nabavlja sirovine, kupuje opremu, juri komintente, plaća poreze, obračunava plate... da bi za deset godina zaradio 100 miliona, kad može 10 odmah - ni orao ni kopao?
Niko bitan
A zašto bi neko svesno uništio Zavod za obračun i plaćanje koji je bio ažuran, efikasan i jeftin i prepustio platni promet privatnim bankama koje su sve drugo osim toga? Smem da se kladim da će tu za 5 godina nići hoteli ili apartmanski kompleks.
Прикажи још одговора
Vlikimi
Mi nećemo daleko napredovati sve dok kafanski razgovori vaze kao merilo istine. Koliko samo ljudi u Srbiji ne kaže kako loše živi od stida? Isto je tako u Hrvatskoj. O nekakvom dostojanstvenom životu radnika nema reci, a odlazak u i oštra Srbi sa 40 gorina znaci da će doći nemacka penzija 350 evra.
Радован
Рекло би се пукли су као “Истра-Берге” За млађу генерацију то је брод и танкер (могао је да превози и нафту и руду без промена) који је у време нафтне кризе буквално преломљен. Направљен је у предузећу за градњу бродова Уљаник у Пули. Потонуо је у територијалним водама Филипина. Преживела 2 члана. Исти такав брод је две године касније доживео исту судбину али није било преживелих.

ПРИКАЖИ ЈОШ

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.