Nedelja, 28.06.2026. ✝ Verski kalendar € Kursna lista

Krah brodogradnje u Hrvatskoj – ponos Jugoslavije pred zatvaranjem

Krah brodogradnje u Hrvatskoj – ponos Jugoslavije pred zatvaranjem
(Pixabay)

ZAGREB – Sve više radnika pulskog „Uljanik Brodogradnje 1856” napušta firmu, nakon što je uprava nedavno potpisala odluku o mogućem prestanku rada zbog nelikvidnosti. Sindikalac Boris Cerovac kaže da je od aprila do danas brodogradilište napustilo oko 50 radnika, kao i da se neki pitaju zašto nema štrajka. Ipak, dodaje,nadaju se boljem.

„Ja se lično nadam da će biti bolje i da će Uljanik stati na svoje noge. Ako dođe do kupovine ostaćemo. U protivnom nas više nema”, kaže Cerovac, prenosi Tanjug.

U odluci o mogućem prestanku rada se navodi da je donesena zbog nepovoljne poslovne situacije, nelikvidnosti i neisplaćenih plata za maj. Radnici tokom juna prema ovoj odluci ima pravo na naknadu od 700 evra bruto.

Inače, radnici Uljanika tek su nedavno dobili plate za april, a rečeno im je, kažu, da bi ona za maj trebalo da bude uplaćena uskoro.

Komentari29
Molimo vas da sе u komеntarima držitе tеmе tеksta. Rеdakcija Politikе ONLINE zadržava pravo da – ukoliko ih procеni kao nеumеsnе - skrati ili nе objavi komеntarе koji sadržе osvrtе na nеčiju ličnost i privatan život, uvrеdе na račun autora tеksta i/ili članova rеdakcijе „Politikе“ kao i bilo kakvu prеtnju, nеpristojan rеčnik, govor mržnjе, rasnе i nacionalnе uvrеdе ili bilo kakav nеzakonit sadržaj. Komеntarе pisanе vеrzalom i linkovе na drugе sajtovе nе objavljujеmo. Politika ONLINE nеma nikakvu obavеzu obrazlaganja odluka vеzanih za skraćivanjе komеntara i njihovo objavljivanjе. Rеdakcija nе odgovara za stavovе čitalaca iznеsеnе u komеntarima. Vaš komеntar možе sadržati najvišе 1.000 pojеdinačnih karaktеra, i smatra sе da stе slanjеm komеntara potvrdili saglasnost sa gorе navеdеnim pravilima.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Neda
@Bane, a zašto se ljudi iseljavaju iz Bugarske, Poljske, Rumunije, Mađarske? Jesu li i oni bili u Jugoslaviji? Ili su možda nekad imali komuniste na vlasti pa im to ispalo zajedničko?
Bane
Mi nećemo napredovati dok ne priznamo da ovo NE VALJA i da je Jugoslavija bila bolja. Nisam je voleo i imam za to dobre razloge, niti je prizivam, ali državice u kojima se smatra uspehom što zeznu turiste za kafu od 14 eura ne mogu da se porede sa zemljom koja je proizvodila od igle do lokomotive preko aviona i podmornica. Nekima sada jeste bolje, ne kažem, ali je većini lošije a masovno iseljavanje je mera NAŠEG poraza. Ne srpskog, hrvatskog, makedonskog, bosanskog nego NAŠEG.
Iz Boke
Radio sam 26 godina u Mornaričko-tehničkom remontnom zavodu Sava Kovačević u Tivtu. Najkomplikovanije remonte smo radili vezanih očiju, podmornice smo remontovali. Radili smo i za Američku Šestu flotu i za flotu SSSR i za Libijce a trgovačkim brodovima se broja ne zna. Onda dođoše "menadžeri" i proglasiše sve za krš i otpad. Samo plutajuće dokove prodadoše Njemcima skuplje no što je cijela firma plaćena, a nas 470 na ulicu. Radili smo do zadnjeg dana. To je kapitalizam - ljubavna priča.
Boris dipl. oec.
@Иван Грозни: Jeste, cilj maksimalni profit, ali za što manje vreme i sa što manje investicija i truda. Većina "privatizacija" bila takva. Kupe fabriku, rasprodaju alate, mašine i opremu i isplate ulaganje i već imaju zaradu. Onda prodaju nekreninu investitorima i tu su debelo profitirali. Zašto bi se neko smarao da nabavlja sirovine, kupuje opremu, juri komintente, plaća poreze, obračunava plate... da bi za deset godina zaradio 100 miliona, kad može 10 odmah - ni orao ni kopao?
Niko bitan
A zašto bi neko svesno uništio Zavod za obračun i plaćanje koji je bio ažuran, efikasan i jeftin i prepustio platni promet privatnim bankama koje su sve drugo osim toga? Smem da se kladim da će tu za 5 godina nići hoteli ili apartmanski kompleks.
Prikaži još odgovora
Vlikimi
Mi nećemo daleko napredovati sve dok kafanski razgovori vaze kao merilo istine. Koliko samo ljudi u Srbiji ne kaže kako loše živi od stida? Isto je tako u Hrvatskoj. O nekakvom dostojanstvenom životu radnika nema reci, a odlazak u i oštra Srbi sa 40 gorina znaci da će doći nemacka penzija 350 evra.
Радован
Рекло би се пукли су као “Истра-Берге” За млађу генерацију то је брод и танкер (могао је да превози и нафту и руду без промена) који је у време нафтне кризе буквално преломљен. Направљен је у предузећу за градњу бродова Уљаник у Пули. Потонуо је у територијалним водама Филипина. Преживела 2 члана. Исти такав брод је две године касније доживео исту судбину али није било преживелих.

PRIKAŽI JOŠ

Komentar uspešno dodat!

Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.