Амерички Т Мобиле ће отпустити 5.000 радника у наредних пет недеља
ВАШИНГТОН – Амерички телекомуникациона компанија Т-Мобиле саопштила је да ће отпустити 5.000 радника у наредних пет недеља.
Ова отпуштања ће пре свега погодити скоро седам одсто запослених, пре свега средњи менаџмент, рекао је извршни директор Мајк Сиверт у писму запосленима, преноси Си-Ен-Ен.
„Привлачење клијената и њихово задржавање је доста скупље него што је било у претходним кварталима”, додао је он.
У свој најновијем квартлном извештају је Т-Мобиле саопштио да је његов приход пао за 2,5 одсто у односу на исти квартал лане.
Акције ове компаније су од прошлог августа пале за више од седам одсто,
а након најаве отпуштања за додатних један одсто, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


