Нека се Срби сложе
Срби ће опстати и остати ако непрекидно и свакодневно говоримо, ако треба и молимо: Срби, народе, људи, међусобно се поштујте, волите се и не мрзите, јер нас је мало. Избегавајте политичке, застареле и бесмислене, непристојне и неуљудне појмове и називе који распирују мржњу и међусобно зло. Ово нарочито због наше деце, наших унука, праунука и потомака.
Мржња је највеће људско зло које затире разум, а без њега нисмо људи. Нестаћемо као народ. Радимо, учимо, стварајмо. За нас и будућност.
Молим се Господу да се Срби сложе и обоже.
Љубомир Јовић
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


