Prodala bebu za 200 evra
BUJANOVAC – Policijska uprava u Vranju privela je istražnom sudiji Opštinskog suda u Bujanovcu Alisu F. (32) i Fatimu Š. (25), zbog sumnje da su počinile krivično delo trgovine decom radi usvojenja.
Poslednjeg dana prošle godine Alisa F. iz Bujanovca se nakon porođaja u Medicinskom centru u Vranju dogovorila sa Fatimom Š. iz Uroševca da joj proda tek rođenu bebu za 200 evra. Prodaja je izvršena i beba je prebačena u Uroševac. Intervenisali su radnici Centra za socijalni rad u Bujanovcu, posle čega je beba vraćena majci. Prilikom pokušaja ponovnog prebacivanja bebe u Uroševac, 14. jula ove godine, policija je pronašla bebu i predala je Centru za socijalni rad u Bujanovcu. Istražni sudija je pustio osumnjičene da se brane sa slobode.Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


