Petak, 26.06.2026. ✝ Verski kalendar € Kursna lista

Gon­do­la za ukras, most za nas

Gon­do­la za ukras, most za nas

Ne bi tre­ba­lo za­me­ra­ti grad­skim oci­ma što naš be­li grad že­le da oki­te i atrak­tiv­nim „đin­đu­va­ma” ka­kva će bi­ti gon­do­la! Ka­žu, in­ve­sti­ci­ja, ne ma­la, is­pla­ti­će se za pet do šest go­di­na, a Be­o­gra­đa­ni i još vi­še stra­ni tu­ri­sti uži­va­će vo­ze­ći se pre­ko Sa­ve. Ne­ka nam se po­sre­ći!

Mi smo ne­dav­no u „Po­li­ti­ci” pred­lo­ži­li, bar za one ko­ji ži­ve u ovom ve­le­gra­du i ne­što dru­go: grad­nju pe­šač­ko-bi­ci­kli­stič­kog mo­sta ko­ji bi spo­jio Ka­le­meg­dan sa Ušćem, a pre­ko nje­ga sve duž Du­na­va, uz­vod­no do Ze­mun­skog ke­ja, Gar­do­ša. Na­rav­no – to i ne bi iz­gle­da­lo ta­ko atrak­tiv­no kao gon­do­la, ali bi bi­lo le­po i ko­ri­sno za sve. Što je ja­ko bit­no ne pla­ća se, a gon­do­lu va­lja po­kre­ta­ti, pla­ća­ti rad­ni­ke, slu­žbe­ni­ke i odr­ža­va­nje. Pre­ma na­šem mi­šlje­nju, gon­do­la bi baš do­bro do­šla za uspon do Aval­skog tor­nja ili Spo­me­ni­ka ne­zna­nom ju­na­ku iz pod­nož­ja Ava­le.

Naš pred­log ni­ka­ko ni­je u pro­tiv­sta­vu grad­skim oci­ma, po­seb­no ne oni­ma ko­ji bri­nu za tu­ri­stič­ku po­nu­du Be­o­gra­da. Gon­do­la ni­ka­ko ni­je za ma­sov­no pre­la­že­nje Sa­ve, bi­ci­kli­ste, po­ro­di­ce s ma­lom de­com i uvek i kad se to ne­kom ho­će. A pe­šač­ko-bi­ci­kli­stič­ki most, s kon­struk­ci­jom ko­ja bi na­rav­no bi­la i lak­ša i jef­ti­ni­ja ne­go ona za sa­o­bra­ćaj, omo­gu­ćio bi sva­ko­dnev­nu, bes­plat­nu ko­mu­ni­ka­ci­ju cen­tra Be­o­gra­da s No­vim Be­o­gra­dom, Ze­mu­nom i skra­tio pu­to­va­nje do pro­sto­ra za re­kre­a­tiv­no ko­ri­šće­nje u tim de­lo­vi­ma gra­da.

Ovo je pred­log jed­nog Be­o­gra­đa­ni­na do­bro­na­mer­ni­ka ko­ji je u vi­še ve­li­kih gra­do­va u sve­tu vi­deo, a i pre­la­zio upra­vo pre­ko ta­kvih mo­sto­va i to iz gu­sto na­sta­nje­nih grad­skih cen­ta­ra u pra­ve re­lak­si­ra­ju­će oaze s mno­go ze­le­ni­la i te­re­na za re­kre­a­ci­ju svih uz­ra­sta (igra­li­šta, de­lo­vi za pri­jat­ne su­sre­te, mu­zi­ku, sli­kar­stvo i sl.). Ta­ko ne­što je i te ka­ko pri­vlač­no i ima svo­je me­sto i u tu­ri­stič­kim be­de­ke­ri­ma.

 

Dr Mi­o­drag D. Ig­nja­to­vić, knji­žev­nik

Komentari7
Molimo vas da sе u komеntarima držitе tеmе tеksta. Rеdakcija Politikе ONLINE zadržava pravo da – ukoliko ih procеni kao nеumеsnе - skrati ili nе objavi komеntarе koji sadržе osvrtе na nеčiju ličnost i privatan život, uvrеdе na račun autora tеksta i/ili članova rеdakcijе „Politikе“ kao i bilo kakvu prеtnju, nеpristojan rеčnik, govor mržnjе, rasnе i nacionalnе uvrеdе ili bilo kakav nеzakonit sadržaj. Komеntarе pisanе vеrzalom i linkovе na drugе sajtovе nе objavljujеmo. Politika ONLINE nеma nikakvu obavеzu obrazlaganja odluka vеzanih za skraćivanjе komеntara i njihovo objavljivanjе. Rеdakcija nе odgovara za stavovе čitalaca iznеsеnе u komеntarima. Vaš komеntar možе sadržati najvišе 1.000 pojеdinačnih karaktеra, i smatra sе da stе slanjеm komеntara potvrdili saglasnost sa gorе navеdеnim pravilima.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Момо
Одлична је идеја о укопавања станице, али је право ругло на телу овог светог српског брда "надстрешница" над њеним улазом. Она непотребно и бљутаво открива све што је сакривено. Требало би да у потпуности буде невидљива, јер ће циркус и овако правити бројне гондоле које загонетно нестају под земљом. Калемегдан је јединствено и ретко мирно историјско место. Баш зато његов мир не би требало да угрожавају нововековни технички егзибиционисти. Таквих места је већ превише у Београду.
Метузалем
Одличан предлог. Подржавам га од свег срца.
jeremija
Nije gondola već žičara ili, kada ste već uprli-gondolijera. Gondola je samo jedan kabina. To je kao da voz nazovete vagonom, i to radite uporno i godinama.
RObert DObre
Послушате га... Хахахаха...
Зоран Матејић
Хвала господину Игњатовићу на (коначно) заиста паметном и добронамерном предлогу. Пре свега, један такав леп пешачки мост био би и украс Ушћа, а што је најважније неби утицао на изглед Калемегданске тврђаве (за разлику од њега, гондола би потпуно изменила доминантност тврђаве, са којом се ни у ком случају не може да уклапа). И економски, мост би служио свакодневно свима, а гондола само повремено извесним посетиоцима, за чији превоз би се плаћало (претпостављам, да неби била бесплатна)... Ни Авала не треба гондолу, већ неки туристички минибус превоз из центра, Ауто команде и Јајинаца... Уместо гондоле, треба урадити добре приступне путеве Старој планини, проширити смештајне капацитете овом бисеру туризма и спорта и омогућити уживање на њој Београђанима и свима.
Зоран Матејић
Подржавам и Вашу идеју Душане, али тамо нисам био, па не могу да предлажем. За Стару планину и околину Вам гарантујем (скијао сам тамо, када нигде снега није било, а хотел на врху је био пун и до базена није било шансе да се приђе), за уживање је заиста, а цео тај крај је нажалост потпуно неразвијен (да Вам не говорим за празна села, прочитајте о Гостуши, која је постала позната и у свету архитеката)... Слажем се са Вама, има у Србији још много тога.
dušan
Zašto na Staroj a ne i na Suvoj i Gledićskoj planini Juhoru ili Jelici ... ?

Komentar uspešno dodat!

Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.