Odustaje se od prodaje memorijala „Boško Buha”
Agencija za licenciranje stečajnih upravnika odustala je od prodaje Memorijalnog kompleksa Boško Buha na Jabuci, 300 kilometara jugozapadno od Beograda, nedelju dana pre nego što je trebalo da se nađe na javnoj licititaciji, javlja Radio slobodna Evropa (RSE), prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentari2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
dragoslav kočović
Ljiljana, potpuno ste u pravu. Ovo je moralno dno dna. Tuga božja.
Odgovori
|
Preporučujem
4
ljiljana Ljiljana
Zar je moguce da smo tako nisko pali da prodajemo svoje memorijale??? Memorijal je deo nase istorije i kao takvog treba ga sacuvati i staviti pod gradsku brigu, teritorije na kojoj je postavljen. Ako pocnemo rasprodavati i rusiti nase spomenike moze se zakljuciti da ne zasluzujemo da postojimo. Mozda oni koji donose takve odluke imaju zadatak da nas moralno, mentalno i fizicki totalno razgrade do nestanka?
Odgovori
|
Preporučujem
75
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


