Одустаје се од продаје меморијала „Бошко Буха”
Агенција за лиценцирање стечајних управника одустала је од продаје Меморијалног комплекса Бошко Буха на Јабуци, 300 километара југозападно од Београда, недељу дана пре него што је требало да се нађе на јавној лицититацији, јавља Радио слободна Европа (РСЕ), преноси Танјуг.
Подели ову вест
Коментари2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
dragoslav kočović
Ljiljana, potpuno ste u pravu. Ovo je moralno dno dna. Tuga božja.
Одговори
|
Препоручујем
4
ljiljana Ljiljana
Zar je moguce da smo tako nisko pali da prodajemo svoje memorijale??? Memorijal je deo nase istorije i kao takvog treba ga sacuvati i staviti pod gradsku brigu, teritorije na kojoj je postavljen. Ako pocnemo rasprodavati i rusiti nase spomenike moze se zakljuciti da ne zasluzujemo da postojimo. Mozda oni koji donose takve odluke imaju zadatak da nas moralno, mentalno i fizicki totalno razgrade do nestanka?
Одговори
|
Препоручујем
75
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


