Petak, 12.06.2026. ✝ Verski kalendar € Kursna lista

Mesi: Znao sam da će mi Bog dati trofej, ostajem u reprezentaciji

Mesi: Znao sam da će mi Bog dati trofej, ostajem u reprezentaciji
EPA-EFE/Friedemann Vogel

DOHA - Nemam prave reči da opišem kakav je osećaj, sve je ovo neverovatno. Znao sam da će mi Bog dati pehar, bio sam siguran, ovo je velika radost za nas, rekao je kapiten fudbalske reprezentacije Argentine Lionel Mesi nakon osvojene titule prvaka sveta.

Argentina je posle spektakularnih 120 minuta i penala savladala branioca trofeja Francusku 4:2 - 3:3 (2:2), a Mesi je na svom petom Mundijalu osvojio jedini trofej koji mu je nedostajao i stao uz rame sa Dijegom Maradonom.

„Odavno sam imao ovaj veliki san, želeo sam da reprezentativnu karijeru završim na Svetskom prvenstvu. Ne mogu da tražim više od ovoga. Ipak, neću se penzionisati iz nacionalnog tima. Želim da nastavim da igram kao šampion”, rekao je Mesi za argentinski „TyC Sports”.

 

Komentari2
Molimo vas da sе u komеntarima držitе tеmе tеksta. Rеdakcija Politikе ONLINE zadržava pravo da – ukoliko ih procеni kao nеumеsnе - skrati ili nе objavi komеntarе koji sadržе osvrtе na nеčiju ličnost i privatan život, uvrеdе na račun autora tеksta i/ili članova rеdakcijе „Politikе“ kao i bilo kakvu prеtnju, nеpristojan rеčnik, govor mržnjе, rasnе i nacionalnе uvrеdе ili bilo kakav nеzakonit sadržaj. Komеntarе pisanе vеrzalom i linkovе na drugе sajtovе nе objavljujеmo. Politika ONLINE nеma nikakvu obavеzu obrazlaganja odluka vеzanih za skraćivanjе komеntara i njihovo objavljivanjе. Rеdakcija nе odgovara za stavovе čitalaca iznеsеnе u komеntarima. Vaš komеntar možе sadržati najvišе 1.000 pojеdinačnih karaktеra, i smatra sе da stе slanjеm komеntara potvrdili saglasnost sa gorе navеdеnim pravilima.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Немања
Французи су били јачи...Ај нек буде да је до бога...
Milos
Svaka cast na peharu, ali tesko da ga bog daje. Zasluzili ste svojom igrom i zalaganjem, ali uz dosta srece. Ako bog deli pehare tako lako, sto ga recimo ovoga puta nije podelio Marokancima ili Japancima, zasluzili su vise od vas ili Francuza. Ali, ipak, to tako ne funkcionise.

Komentar uspešno dodat!

Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.