Ona kada... je Metju Peri sprečio da Čendler prevari Moniku
Monika Geler (Kortni Koks) i Čendler Bing (Metju Peri), likovi iz serije „Prijatelji” jedan su od najomiljenijih TV parova publike. Njihova ljubav otpočela je u Londonu, istrajala i publika se od njih oprostila u trenutku kada su usvojili blizance. Gotovo je nemoguće zamisliti ih razdvojene, ali je, prema jednoj od verzija scenarija, i to trebalo da se dogodi. Lisa Keš, glumica koja je gostovala u jednoj od epizoda, otkrila je kako je trebalo da Čendler prevari Moniku.
Ona u Vegasu
Kešova se pojavila u petoj sezoni „Prijatelja” 1999. kao stjuardesa koja se susreće sa Rosom (Dejvid Švimer) i Rejčel (Dženifer Aniston) u epizodi „Ona u Vegasu: Prvi deo”. Kako je otkrila u intervjuu za TMZ, njena uloga u ovoj epizodi nastala je kao hotelski radnik sa kojim Čendler vara Moniku nakon svađe o njenom ručku sa bivšim partnerom Ričardom (Tom Selek).
– Pojavila sam se kao gostujuća zvezda i bila sam super uzbuđena. Scena je bila takva da su se Čendler i Monika svađali u Vegasu oko ručka sa Ričardom. U početku u našem scenariju, Čendler odlazi u hotelsku sobu, naručuje poslugu u sobu i ja dolazim kao hotelski radnik. Na kraju pričamo, smejemo se i povezujemo i Čendler vara Moniku sa mojim likom – rekla je Kešova.
Sve je bilo uvežbano, ali...
Kako navodi, sve je bilo uvežbano.
– Dan pre nego što smo snimali pred publikom uživo, rečeno mi je da je Peri otišao kod pisaca i rekao da publika nikada neće oprostiti [Čendleru] što je prevario Moniku. Verovatno je bio u pravu! To bi verovatno promenilo tok emisije i njegov karakter – priznaje glumica.
Čini se da je Peri preuzeo stvari u svoje ruke kako bi zaštitio jednu od centralnih ljubavnih priča serije.
Metju Peri preminuo je 28. oktobra tekuće godine, a njegovim kolegama iz serije nije bilo lako da se oproste od prijatelja.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


