Партизан плаћа Јешићеву казну
Фудбалски клуб Партизан ће на рачуна Заједнице прволигаша данас уплатити 140.000 динара.
– Уплатићемо казну и на тај случај ставићемо тачку, – потврдио је потпарол Партизана Марко Вјетровић.
Рок за измирење дуга истекао је у петак 10. новембра. Тренер Партизана Миодраг Јешић је кажњен због вређања судије Миленка Вукадиновића, после меча са ОФК Београдом...
На питање да ли је спреман да плати новчану казну Јешић је одговорио:
– Не интересују ме никакве казне, оптерећен сам другим обавезама. Мој тим очекују важне утакмице у суботу и четвртак, немам времена да се бавим тим стварима.Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


