Поправке у погону Макиш до 16 часова
Јавно предузеће Београдски водовод и канализација саопштило је да ће квар у погону „Макиш” бити саниран најкасније данас до 16 часова.
Квар у производном погону „Макиш” због којег грађани пет београдских општина и великог броја насеља данас немају воду биће саниран најкасније до 16 часова, а након постепеног прикључивања, водоснабдевање у читавом граду биће нормализовано најкасније до сутра у 7 часова, рекао је директор ЈКП „Београдски водовод и канализација” Светозар Веселиновић гостујући у јутарњем програму Студија Б.
Због заштите приоритетних потрошача, искључили смо леву обалу Дунава, сремска села, као и јужни приградски систем. Ти делови Београда тренутно немају воду, да би приоритетни потрошачи, попут болница, могли несметано да функционишу, истакао је он. (ФоНет)
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


