Ухапшено шест особа запослених у Пореској управи у Земуну и Вождовцу
У јутрошњој акцији београдске полиције ухапшено је шест особа запослених у филијалама Земун и Вождовац Пореске управе који су осумњичени за више кривичних дела злоупотребе службеног положаја, сазнаје Танјуг.
Ухапшени су Љ. Ш. (1959), Д. С. (1975), А. Б. (1972), Т. В. (1959), А. П. (1965) и Д. С.(1965), осумњичени да су оштетили буџет за око 112 милиона динара, јавља Танјуг.
Полиција је спровела акцију по налогу Вишег јавног тужилаштва у Београду, а у сарадњи са унутрашњом контролом Министарства финансија.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


